خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ سئو مسترز

دیجیتال مارکتینگ, سئو, آژانس تبلیغاتی

خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ سئو مسترز

User Rating: 4 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Inactive
 

سئو مسترز ارائه کننده خدمات دیجیتال مارکتینگ

 خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ چیست ؟

 

به کلیه تکنیک ها و ابزارهای آنلاین که پروسه معرفی خدمات و فروش مشتریان را هموار میسازد و مدیریت این علم اصول اصلی دیجیتال مارکتینگ میگویند این علم به طور معمول حدود 10 سال است که وارد ایران شده و با پررنگ شدن وبمینار و سمینار های مربوطه این علم را برای مدیران علاقمند در این خصوص معرفی مینماید.

دیجیتال مارکتینگ چه چیزی نیست ؟

 • دیجیتال مارکتینگ گرفتن فالو و آنفالو کردن افراد در اینستاگرام نیست
 • دیجیتال مارکتینگ افزایش ویوو پست در تلگرام و خرید کانال های پر مخاطب نیست.
 • دیجیتال مارکتینگ افزایش بازدید وب سایت به صورت فیک و کاهش رتبه الکسا به یک باره نیست.
 • خرید بک لینک و سئو در مدت زمان کوتاه هم نمی تواند بخش از این علم باشد.

پس این علم بازاریابی آنلاین در ایران چیست ؟

علم نوین Digital marketing شامل موارد زیر میتواند باشد که شرکت و آژانس دیجیتال مارکتینگ در استان شما می تواند با ارائه بیزینس پلن و مارکتینگ پلن در این خصوص مسیر بازاریابی را برای مجموعه شما هموارتر نماید:

آژانس دیجیتال مارکتینگ سئو مسترز

 • طراحی سایت با اصول و تکنیک های جدید برنامه نویسی روز دنیا

اگر شما سایت مناسبی در این خصوص نداشته باشید نمیتوانید در این بازاریابی موفق شوید پس پلن اول را میتوان طراحی سایت اصولی برای مجموعه شما در نظر گرفت.

 • سئو و بهینه سازی وب سایت با تکنیک ها و الگوریتم های جدید گوگل

مرحله ای بعدی که باید در پروسه خدمات دیجیتال مارکتینگ خود در نظر بگیرید بهینه سازی وب سایت است زمانی میتوانید در این علم موفق باشید که در SERP ها موفق باشید و بازدید کنندگان خود را به بالاترین سطح CTR رسانده و فروش و معرفی خدمات خود را بالا ببرید.

 • بازاریابی در سایت های پر مخاطب

این نکته بسیار حایز اهمیت است که تنها تبلیغات در سایت های پرمخاطب و بنرهای تبلیغاتی نمیتواند باعث موفقیت مجموعه شما شود اگر شما مانیتورینگی در این خصوص نداشته باشید مخاطب واقعی را جذب نخواهید کرد . با هدفمند کردن تبلیغات خود و رعایت اصول A/B تستینگ مناسب بنگاه های اقتصادی مناسب را برای کسب و کار خود شناسایی نمایید.

 • بازاریابی SEM / PPC

این را باید دانست که زمان مناسب برای تبلیغات در Google ADS میتواند به کسب و کار شما رونق بخشد و در صورتی که زمان مناسب این نوع تبلیغات را ندانید به جای موفقیت در کسب و کارتان فقط هزینه سازمان خود را زیاد خواهید نمود.

 • ویدیو مارکتینگ و ویدیوهای Viral

نکته این که زمان نشر و نوع ساخت ویدیو و تیزرهای تبلیغاتی به چه صورتی باشد نیز میتواند در امر برندینگ شما مفید باشد هر چه قدر که کیفیت و رسانه های عمومی نشر ویدیوهای شما مناسب باشد این ویدیو و تیزهای شما تاثیرگذاری بیشتری خواهد داشت در غیر اینصورت ساخت موشن گرافیک ها به جز جذابیت برای مدیران سازمان منجر به ROI مناسب برای سرمایه گذاری شما نخواهد شد.

 • سناریوی محتوایی در سایت

بی شک میتوان گفت که سازمان ها این نکته را فراموش کرده اند که هدف اصلی تولید محتوا دروب سایت برای چیست این نکته را باید در نظر گرفت که تولید محتواهایی منجر به جذب مخاطب خواهد شد که داخل یک سناریو رفتاری محتوایی باشد و زمانی که شما برای کسب و کار خود Content Roadmap نداشته باشید کاری به جز وقت تلف کردن نخواهید داشت.

استفاده از نرم افزارهای سیستم ارتباط با مشتریان CRM و در سیستم های کلان مدیریت فرآیند کسب و کار BPMS  میتواند ضعف های سازمان داخلی شما را شناسایی نماید و پروسه فروش و بازاریابی و پشتیبانی شما را برای مشتریان و نظم داخلی سازمان شما را مدیریت نماید . سی آر ام نیز بخشی از چرخه دیجیتال شما می باشد که با استفاده درست آن هزینه های سازمان شما را کاهش می دهد.

 • استفاده از شبکه های اجتماعی

همه ما روزانه با این شبکه های اجتماعی سر و کار داریم ولی آیا میدانیم که کدام شبکه اجتماعی به بیزینس ما کمک میکند؟ کدام شبکه اجتماعی به چرخه بازاریابی آنلاین ما کمک خواهد نمود؟ آیا از روش های بازاریابی در شبکه های اجتماعی و سناریوی رفتاری در این شبکه های اجتماعی ( اینفلوئنسر مارکتینگ ، پروموت سوشیال مدیا ، تبلیغات اسپانسرینگ در اینستاگرام و ... ) با خبر هستید؟ مدیریت درست زمان انتشار و جدای از این بحث نحوه و زمان پست در این نوع رسانه های اجتماعی امور بازاریابی دیجیتال کسب و کار ها را تسریع میبخشد.

 • اپلیکیشن مارکتینگ

تولید و توسعه اپلیکیشن برای کسب و کار در ابتدای یک استارت آپ و ابتدای یک بیزینسی که سنتی است و قصد دارد در فضای دیجیتال وارد شود مساوی است با مرگ کسب و کار شما که مخاطبی در گوگل پلی استور و بازار ندارید و عموم مخاطب خود را نمی شناسید نمی توانید در این گام قدم بردارید یک مشاور دیجیتال مارکتینگ به شما این موارد را متذکر خواهد شد.

هزینه دیجیتال مارکتینگ

خدمات دیجیتال مارکتینگ سئومسترز
خدمات دیجیتال مارکتینگ سئومسترز

 بهترین آژانس دیجیتال مارکتینگ و ارائه کننده خدمات بازاریابی آنلاین 

تمامی موارد بالا میتواند در ایران برای کسب و کارهایی که سنتی هستند و در این مسیر گام برمیدارند مفید باشد در کرج و تهران و دیگر شهرستان های کشور معدود آژانس هایی پیدا میشوند که تمامی این موارد را در یک جا داشته باشند و به عبارتی یک آژانس فول سرویس دیجیتال مارکتینگ و تبلیغاتی باشند. آژانس دیجیتال مارکتینگ ما این موارد را به صورت کامل پوشش میدهد و بهترین مشاور برای شما خواهد بود.

مقالات پیشین:
خیلی زیباست نگاه مثبت انسان ها
تا پروردگار نگاهت می‌کند آرزوهایت نخواهند مرد
اثرات لبخند در حیات انسان
مملو از امید و نشاط باش"سخنانی ارزشمند از آنتونی رابینز"
چند نکته ارزشمند و حکیمانه
آرامش سنـگ یا آرامش بـرگ
اندیشه کن تا پیشه ور مهربانی باشی!!!
یک ایمیل از طرف خدا
دیوار عشق در فرانسه

 

سوشیال های ما

 • اینستاگرام اینستاگرام
 • کلوب کلوب
 • تلگرام تلگرام
 • فیس بوک فیس بوک
 • توئیتر توئیتر