دانلود مجموعه رایگان فونت انگلیسی BiteChalk Font Family

دانلود مجموعه رایگان فونت انگلیسی BiteChalk Font Family

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

نام مجموعه فونت: BiteChalk Font Family 
حجم فایل: 1.0 مگابایت
قیمت در مارکت: رایگان
منبع: آراز دانلود | نرم افزار، بازی، موبایل، فیلم

 

در این مطلب می خواهیم تا فونت انگلیسی به نام BiteChalk Font Family  را قرار دهیم ، از فونت مانند سایر ابزار های دیگرمانند براش، اکشن و… در زمینه ی  تایپوگرافی، طراحی و هم چنین در نرم افزار های معروف و پرکاربردی مانند فتوشاپ ، کورل دراو از آن استفاده به عمل می آید . فونت ها یکی از ابزارهای طراحی هستند که برای زیبایی هرچه بیشتر متون و طرحی که مد نظرتان است بسیار مهم و حیاتی می باشند و داشتن بسته ای زیبا و گلچین شده از انواع فونت ها، برای یک طراح ضروری است.فرمت فونت ها OTF می باشد و برای استفاده از این فونت ها کافی است آن ها را درپوشه Fonts در قسمت کنترل پنل کپی کنید. هم اکنون میتوایند این فونت زیبا را از آرازدانلود دریافت نمایید.

کاربران عزیز می توانند مجموعه فونت انگلیسی زیبا Download Pastel Font Family را  نیز از سایت آراز دانلود دریافت نمایند

 

One of the best design tool Are fonts collection which is used to beautification of various texts in to computer and to using of this font a different and beautiful collection From a variety of fonts 4 a professional designer is necessary. In this Subject we are going to give U English font collection of the Cymbidium Script Font. This Font like other tools, such as Action, brushes, And … is used in terms of design, typography and also in the useful and famous softwares such as Photoshop, CorelDraw. Font format is OTF & to using it, is enough to copy it in the FONTS folder in the Control Panel. Now you can receive this beautiful font with a direct link & low volume from website Araz Download

 


آموزش نصب فونت در تمام نسخه های ویندوز:
 با کپی کردن فایل های فونت به مسیر C:WindowsFonts عملیات نصب فونت های مورد نظر به راحتی انجام میشود.
برای این کار، فونت های مورد نظر خود را به حالت سلکت شده در آوردید. سپس درایوی که در آن ویندوز را نصب کردید را باز کرده و بعد به ترتیب پوشه های Windows و Fonts را باز کنید. معمولا مسیر نصب ویندوز در درایو C میباشد، پس فونت ها را داخل پوشه در مسیر C:WindowsFonts یکشید «دراگ کنید» تا فونت های جدید درج (Paste) شوند و عملیات نصب فونت به خوبی انجام شود.

 

دانلود مجموعه فونت BiteChalk Font Family

لینک کمکی

برنامه های پیشنهادی:
دانلود برنامه زیبای فتوشاپ Adobe Photoshop Lightroom
برنامه طراحی سه بعدی Autodesk 3ds Max 2016 18.0
مجموعه فونت انگلیسی Stilson Sans Font
برنامه روتوش عکس Photoinstrument 7.4 Build 852
نرم افزار ویرایش عکسهای دیجیتال PhotoModularFX 0.2.1600
نرم افزار ویرایش گرافیک و عکسPhotoScape 3.7