دانلود مستند زد بازی

دانلود مستند زد بازی

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

نام مستند: زد بازی
گروه: زیر زمین تا بام تهران
کارگردان: اردشیر احمدی
کیفیت: عالی

 

مستند زدبازی " از زیرزمین تا بام طهران "
زد بازی یکی از گروه های موسیقی راک و همچنین رپ فارسی است که در پاریس و لندن حضور دارند. در بدو تشکیل گروه، سه خواننده با نام های سامان رضاپور، مهرداد مستوفی راد و سهراب مرادخواه به اجرای برنامه های متنوع می پرداختند. و بیشترین سازهایی که استفاده می کنند شامل پیانو، گیتار الکترونیک و کلاسیک، ارگ و درام به همراه آواز خاص است.


مستند زیبای زد بازی،  از مجموعه برنامه های از زیرزمین تا بام طهران  است .مستد جنجالی زد بازی به کارگردانی اردشیر احمدی ساخته شده است. در این مستند، تمامی گروه زد بازی به همراه رپرهای معروف ایران از جمله رضا پیشرو، یاس، عرفان، لیتو ، خشایار آس آر، حامد عرفان، سیامک عباسی، لیلی رشیدی، نیما بهنود حضور دارند البته سامان ویلسون در این مستند حضور ندارد. هم اکنون می توانید این مستند زیبا را از سایت آراز دانلود با کیفیت خیلی خوب و حجم 534.7 دریافت و از تماشای آن لذت کافی را ببرید.

 


Zed bazi is An Iranian Hip hop band From Tehran. It is one of the Most popular Bands In Iran, And Is Known to Have marked The Beginning Of a New Movement in The Iranian Music. It is Also known As The pioneer of gangsta Rap in Iran

 

 

دانلود مستند زد بازی با حجم 534.7 مگابایت

مستند پیشنهادی:

مستند حمله مورچه BBC Natural World- Ant Attack 2006