btg3

seo

اتلیه تخصصی روزگار خوش در شرق تهران
اتلیه تخصصی روزگار خوش در شرق تهران

اتلیه تخصصی روزگار خوش در شرق تهران

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

آتلیه روزگارخوش، در سال ۱۳۸۷ با هدف ارائه خدمات عکاسی و فیلم برداری شروع به کار کرد.

آتلیه تخصصی روزگار خوش در شرق تهران


مجموعه آتلیه روزگار خوش واحد درجه یک اتحادیه دارای پروانه ی کسب به شماره ۱۴۹۳ از اتحادیه عکاسان و فیلم برداران تهران، جزء برترین آتلیه های تهران میباشد. آتلیه روزگار خوش با در اختیار داشتن پیشرفته ترین تجهیزات عکاسی و فیلم برداری در خدمت شما عزیزان میباشد.

فضای آتلیه روزگارخوش
 محیط دلنشین و صمیمی روزگارخوش با ایجاد حس آرامش، لحظات نابی را برای شما رقم می زند.
ارتباط با اتحادیه عکاسان
اتلیه روزگار خوش زیر نظر اتحادیه عکاسان و فیلم برداران تهران و طبق قوانین مندرج در این اتحادیه فعالیت میکند.
مجوز فعالیت
آتلیه روزگارخوش دارای پروانه کسب به شماره ۱۴۹۳ از اتحادیه عکاسان و فیلم برداران تهران می باشد.
رزومه آتلیه
مجموعه آتلیه روزگار خوش، واحد درجه یک اتحادیه، دارای پروانه ی کسب از اتحادیه عکاسان و فیلم برداران تهران، با در اختیار داشتن پیشرفته ترین تجهیزات، خدمات مناسبی را در اختیار شما در خاطره انگیزترین روز زندگیتان قرار می دهد.

اموزش
اتلیه روزگار خوش در جهت تحقق و رسالت های خود برای ارتقا سطح کیفی معلومات جامع به برگزاری کلاس ها و مطالب اموزشی اقدام نموده است.
پکیج های ویژه
آتلیه روزگارخوش، پکیج های ویژه ای برای مناسبات و اعیاد جهت ثبت خاطرات شیرین شما ارائه می کند.
خانواده روزگارخوش

خانواده روزگار خوش با ایجاد محیطی گرم و صمیمی و بهره گیری از افراد مجرب در زمینه عکاسی و فیلم برداری شما را در بهترین روز زندگیتان همراهی میکند.
منوها
اتلیه روزگار خوش بنا بر نیاز عروس و داماد های خود و با توجه به بودجه های مختلف منو های متنوع ای برای ارائه ی خدمات در نظر گرفته است.فیلمبرداری آتلیه روزگار خوش در شرق تهران


در آتلیه مذهبی روزگارخوش، تمام کارهای عکاسی و فیلمبرداری عروسی توسط بانوان محجبه و مقید انجام می پذیرد. عروس خانم های محجبه و با ایمان با خیالی آسوده می توانند فیلمبرداری و عکاسی خود را به آتلیه روزگارخوش بسپارند، و در پایان کار بهترین و باکیفیت ترین عکس ها و فیلم ها را از شب رویایی زندگی خود تحویل بگیرند.


آتلیه مذهبی عروس در شرق تهران


ما در آتلیه مذهبی روزگارخوش، انجام تمام مراحل کار را با در نظر گرفتن تجربه مراسم های متعدد خانواده های مذهبی، تمامی نکاتی که برای آنها مهم است را در محیطی امن در نظر گرفته ایم و آن را وظیفه حرفه ای و شرعی خود می دانیم و به آن متعهدیم . تمام کار های مرتبط با بانوان توسط کادر حرفه ای بانو انجام می گیرد.


آتلیه بارداری در شرق تهران

دوران بارداری روزهای خوب و شیرینی است که می توانید با چند عکس زیبا و جذاب، خاطره ی آن را همیشگی کنید و از آن تجربیات و لحظات لذت ببرید.آتلیه نوزاد در شرق تهران

وقتی نوزاد کوچک و دوستداشتنی شما از راه میرسد، آنقدر هیجانزدهاید که دوست دارید تولدش را با تمام وجود به همۀ دنیا اعلام و شادیتان را با دیگران تقسیم کنید.آتلیه کودک در شرق تهران

بچه ها و دوربین عکاسی به یکدیگر وابسته اند؛ از زمان تولد به بعد، از شیرخوارگی تا بلوغ کودکان همواره توسط دوربین تعقیب میشوند، کودک معمولاً به این موضوع علاقه مند است.


عکاسی و فیلمبرداری تولد و جشن ها در شرق تهران

بچه ها به سرعت بزرگ میشوند، زودتر از آنکه فکرش را میکنید؛ به همین علت عکاسی و ثبت لحظات رشد کودک به ویژه عکاسی تولد از اهمیت خاصی برخوردار است.


عکاسی اسپرت کودک در شرق تهران

انتخاب ژست مناسب از ویژگی های عکس زیباست و کار چندان آسانی نیست؛ ما راحترین و آسانترین راه ها را فراهم آورده ایم تا تجربه ای دلپذیر داشته باشید.