وانت بار ایرانکس در تهران و کرج
وانت بار ایرانکس در تهران و کرج

وانت بار ایرانکس در تهران و کرج

User Rating: 4 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Inactive
 

باربری و حمل بار ایرانکس از سال 1384 شمسی فعالیت خود را در زمینه حمل و نقل بار برون شهری آغاز نمود و رفته رفته با گذر زمان جایگاه ویژه ای را نزد مشتریان از آن خود ساخت

 

باربری و حمل بار ایرانکس از سال 1384 شمسی فعالیت خود را در زمینه حمل و نقل بار برون شهری آغاز نمود و رفته رفته با گذر زمان جایگاه ویژه ای را نزد مشتریان از آن خود ساخت . در واقع این جایگاه ارزشمند از طرف مشتریان را مدیون کیفیت مطلوب خدمات و مدیریت زمان و هزینه های مناسب خود در امر خدمت رسانی می داند .

 

ایرانکس از سال 1393 تمرکز خود را در امر خدمات بر روی بارهای سنگین بین شهری توسط وانت نیسان ، انواع خاور و کامیون ، افزایش داد و در حال حاضر نیز ارسال بار سنگین به شهرستان از جمله فعالیت های عمده این باربری محسوب می شود .

 

کرایه نیسان کرج به شهرستان در شرایط مختلف متفاوت است . کرایه وانت نیسان کرج در باربری سه راه گوهردشت ، وانت بار کرج گلشهر یا باربری 45 متری گلشهر کرج ، کرایه نیسان تهران کرج وانت بار مهرشهر ، باربری کرج شاهین ویلا ، اجاره نیسان کرج باربری در باغستان کرج و باربری در جهانشهر از جمله نیسان بار کرج درون شهری هستند .

 

سفارش خود برای باربری کرج و حمل بار کرج را به باربری های مجاز اتحادیه بسپارید تا در صورت بروز هر گونه مشکل یا دریافت مبلغ سنگین برای حمل بار و کالا بتوانید نزد اتحادیه طرح شکایت کنید .

 

وانت بار ایرانکس در تهران و کرج 

 

در ” لیست قیمت “ ایرانکس ، قیمت باربری تهران به شهرستان و کرج و حمل اثاثیه منزل مرکز تهران به شهرستان آمده است .

 

جهت اطلاع از نرخ کرایه باربری کرج به شهرستان با وانت بار و کرایه نیسان کرج و استعلام نرخ باربری تریلی کرج نیز با شماره تلفن های شعبه کرج باربری ایرانکس تماس بگیرید و از مشاوران ما راهنمایی بخواهید .

 

کرایه حمل بار به شهرستان برای وانت پیکان و نیسان یکسان است .

 

شرکتهای باربری اعتماد بار کرج و باربری محمد شهر کرج در زمینه وانت بار کرج فعالیت می کنند . برای حمل بار باید این نکته را بدانید که ظرفیت پیکان وانت 500 تا 600 کیلوگرم و ظرفیت نیسان وانت حدود 2 تن می‌باشد .

 

در صورت نیاز به کارگر برای حمل بار هزینه آن به صورت جداگانه حساب می شود .

 

 

اگر قصد ارسال بار خود به مبدا یا مقصد کرج را دارید ، با مشاوران ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید .

 

باربری تهران بین شهری و اتوبار بین شهری تهران

اگر برای اسباب کشی بین شهری به دنبال باربری برون شهری تهران و شهرستان هستید و خدماتی از قبیل حمل و نقل بین شهری نیسان ، باربری بین شهری مشهد ، باربری بین شهری کرج و .. را جستجو می کنید ، اگر نیاز به باربری بین شهری تریلی و کامیون دارید ، می توانید با شماره تلفن باربری بین شهری ایرانکس ( زیر نظر اتحادیه باربری بین شهری و دارای شعبه در پایانه باربری تهران ) تماس بگیرید . باربری تهران بین شهری ، اتوبار بین شهری تهران ، حمل اثاثیه منزل از تهران به شهرستان از دیگر خدمات این شرکت است .

 

 تعرفه حمل بار بین شهری و قیمت‌ های باربری بین شهری تهران

 

 

لیست قیمت باربری بین شهری و کرایه حمل و نقل بین شهری نیسان در ” لیست قیمت “ حمل بار بین شهری ایرانکس آمده است . برای اطلاع از نرخ کرایه باربری بین شهری اصفهان و نرخ کرایه تریلی و خاور بین شهری ، با دفتر مرکزی باربری ایرانکس تماس بگیرید .

 

شماره تلفن حمل و نقل شرکت ایرانکس 09129252400

 

سوشیال های ما

  • اینستاگرام اینستاگرام
  • کلوب کلوب
  • تلگرام تلگرام
  • فیس بوک فیس بوک
  • توئیتر توئیتر