بهترین شرکت حمل و نقل ترانزیت اروپا

بهترین شرکت حمل و نقل ترانزیت اروپا

User Rating: 1 / 5

Star ActiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

بهترین شرکت حمل و نقل ترانزیت اروپا

حمل و بار : بهترین شرکت حمل و نقل ترانزیت اروپا

باربری بین المللی چیست؟

جابجایی کالا از داخل یک کشور به داخل کشوری دیگر تحت قوانین و مقرراتی که کشور مقصد دارد باربری بین المللی خوانده می شود. انتقال کالا از یک کشور به کشوری دیگر توسط یک واسطه انجام می شود که شرکت های باربری و اتوبار بین المللی این کار را انجام می دهند. شرکتی که به عنوان واسطه عمل می کند و کالایی را از کشوری به کشور دیگر انتقال می دهد یک شرکت  حمل و نقل بین المللی است. از مهم ترین وظایف این شرکت ها می توان به حمل و نقل فورواردی , حمل و نقل کریری و حمل و نقل تواما می باشد. برای تعیین نرخ باربری بین المللی مهم است که بدانیم کالای ما از چه طریق به کشور دیگر ارسال می شود.

در این جا با انواع روشهای حمل بار بین المللی آشنا می شویم.

 

 

بهترین شرکت حمل و نقل ترانزیت اروپا

حمل بار به خارج از کشور، نوعی خدمات باربری است که برای افرادی که می خواهند اقدام به ارسال بار به کشورهای خارجی کنند، صورت می گیرد. این خدمات در حالت کلی به دو دسته تقسیم بندی می شوند:

 

• کارگو (cargo)

• فریت بار (freight)

 

 

حال ممکن است که بپرسید: کارگو چیست؟ فریت بار چیست؟ تفاوت این دو نوع خدمات حمل بار به خارج از کشور چیست؟ چگونه می  توان به کشورهای دیگر بار و اثاثیه ای که امکان حمل آنها از طریق چمدان و یا لوازم سفر وجود ندارد، را ارسال کرد؟ 

شاید بتوان گفت که نکته اصلی و مشترک این دو نوع خدمات در حقیقت باربری به خارج از کشور است. اما خدمات کارگو و فریت بار با یکدیگر تفاوت دارند:

 

 

کارگو:

خدمات بسته بندی و ارسال بار (شامل کالاها و اجناس) به خارج از کشور برای بازرگانان و تجار است. 

 

 

فریت بار:

خدمات بسته بندی و ارسال بار به خارج از کشور برای افرادی است که قصد ارسال وسایل و اثاثیه منزل خود به کشورهای دیگر را دارند. 

 

در حقیقت فریت بار برای اشخاص حقیقی صورت می گیرد که قصد اسباب کشی به خارج از کشور و ارسال وسایل زندگی خود (یعنی لوازم منزل) دارند. تصور کنید که فردی قصد مهاجرت به یکی از کشورهای اروپایی - برای مثال آلمان - را دارد. این فرد می تواند بخش یا تمام وسایل و لوازم زندگی خود را (مانند لوازم صوتی تصویری، لوازم آشپزخانه، لوازم شخصی، فرش و قالی، حتی مبلمان و میز و صندلی و غیره) را به آلمان و محل جدید زندگی خود بفرستد. به عبارت بهتر اقدام به ارسال بار به آلمان کند. 

 

در این زمینه فرد مورد نظر باید جهت خدمات فریب بار به آلمان اقدام کند. به این ترتیب پس از تماس با شرکتهایی که خدمات فریت بار به اروپا را انجام می دهند، خدمات زیر برای وی انجام خواهد شد:

 

• بسته بندی وسایل و اثاثیه 

• ارسال بار به فرودگاه و سپس به مقصد

 

حمل و بار ترانزیت بین المللی
حمل و بار ترانزیت بین المللی

 

ترانزیت

زمانی که کشوری در تولید یک یا چند محصول خاص موفق عمل می کند به طوری که این محصول بیش از نیاز آن کشور باشد و یا برعکس زمانی که به یک نوع کالا و یا محصول نیاز پیدا می کند که در کشور خود امکان تولید و فراهم کردن آن وجود نداشته باشد یا به میزان کافی نباشد برای رفع نیازها و فروش کالا و محصولات اضافه می تواند از روش صادرات و واردات کالا استفاده کند. حتما تا به حال واژه ترانزیت به گوش تان خورده است. جابجایی و مبادله کالا میان کشورهای مختلف را ترانزیت می گویند.

حمل کالاهای صادراتی و وارداتی میان کشورهای مختلف به شیوه ترانزیت انجام می شود.

 

یکی دیگر از روش های ترانزیت به این صورت است که برای مثال کشور A از کالاهای کشور B خریداری می نماید و به جای کالای دریافتی وجه نقد که به صورت کلی ارز رایج جهانی یا ارز توافق شده می باشد را پرداخت می کند. یکی دیگر از راه های ترانزیت که البته به ندرت بین کشور ها اتفاق می افتد به این صورت است که کشور A کالایی را به کشور B صادر و در مقابل از کالاهای صادراتی کشور C  با اعتبار ذخیره شده ی کشور B که از قبل در کشور C موجود می باشد خریداری می نماید.

به این صورت هر سه کشور به منافع مد نظر خود خواهند رسید.

باربری در این روش نیز توسط شرکت های واسطه انجام می شود.

نرخ باربری در این روش نیز به مسافت , نوع کالا و سایر موارد بستگی دارد.

 

حمل و بار تخصصی ترین و بهترین شرکت حمل و نقل ترانزیت اروپا در ایران قادر است با نازلترین قیما و بالاترین کیفیت کالا و مرسوله شما را با امنیت بالا به مقصد مورد نظر توسط کامیون و تریلی ارسال نماید.

جهت اطلاعات بیشتر با شرکت جمل و بار تماس حاصل نمایید.

 

 

سوشیال های ما

  • اینستاگرام اینستاگرام
  • کلوب کلوب
  • تلگرام تلگرام
  • فیس بوک فیس بوک
  • توئیتر توئیتر