اجاره خودرو با راننده و بدون راننده در تهران به صورت روزانه ، ساعتی ، برای مسافرت

اجاره خودرو با راننده و بدون راننده در تهران به صورت روزانه ، ساعتی ، برای مسافرت

User Rating: 4 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Inactive
 

 بسیاری از مردم برای انواع مراسم های خود نیاز به کرایه یا اجاره ماشین در تهران دارند که برخی ماشین را با راننده یا بدون راننده کرایه می کنند که هرکدام مزیت ها و معایب خود را دارند.

امروزه به دلیل قیمت بالای ماشین ها ,  رنت خودرو بسیار مورد استقبال مشتریان قرار گرفته است. بعضی از افراد ترجیح  می دهند برای مراسم های خود مانند شب عروسی , قرارهای کاری و سفر و...  ماشین اجاره کنند. که بسته به هزینه ای که در نظر دارند می توانند ماشین های متفاوتی را برای اجاره در نظر بگیرند.

شرایط  و مدارک مورد نیاز برای  اجاره ماشین بدون راننده در تهران 

کارشناسان ما انواع ماشین های لوکس پر طرفدار را برای شما فراهم کرده اند که هم بدون راننده هم با راننده می توانید آن ها را تهیه کنید کافی است با آن ها تماس بگیرید و اطلاعات اخذ قرارداد  واطلاعات لازم درباره شرایط اجاره خودرو در تهران و رنت خودرو در سفیر رنت را از آن ها دریافت کنید.

مدارکی و اطلاعاتی که برای رنت ماشین به ان نیاز دارید شامل:

  1. سن فرد اجاره کننده خودرو باید 20 به بالا باشد
  2.  داشتن گواهینامه ی معتبر و داشتن اعتبار حداقل 6 ماه 
  3. به همراه داشتن کارت ملی برای اجاره خودرو بدون راننده در تهران 
  4. برای احراز هویت شغلی و محل کار نیاز به گواهی معتبر شغلی در بعضی از موسسات رنت خودرو است . (از جمله ی این مدارک می توان به فیش حقوقی ,دفترچه تامین اجتماعی , جواز کسب یا هر چیز دیگری که نشان دهنده ی کار شما می باشد)
  5. برای دیپوزیت یا ودیعه معمولا چکی به اندازه ی مبلغ خودرو می گیرند که آن را در زمان بازگشت خودرو برمی گردانند
موسسه ی سفیر رنت از جمله معتبر ترین موسسه ها در زمینه ی اجاره ماشین و خودرو در تهران است وبه علاوه ی کرایه ماشین 
بدون راننده شما می توانید از ما اجاره ماشین با راننده در تهران را نیز درخواست کنید . از جمله ماشین هایی که در سفیررنت به اجاره گذاشته می شود انواع ماشین های خارجی و ایرانی مانند: ماکسیما , هیوندا , 206 , بنز و هر ماشین درخواستی که شما درخواست کنید را دارا می باشد. 

 خودرو های داخلی  را هم برای انواع مسافرت ها  می توانید از سایت ما اجاره کنید ما دارای متنوع ترین اتومبیل ها برای اجاره ماشین بدون راننده در تهران هستیم.

شرکت سفیر رنت برای انواع مراسم ها در تهران مثل عروسی، عقد، نامزدی و غیره به شما عزیزان ماشین هایی با راننده یا بدون راننده کرایه می دهد قیمت های شرکت ما بسیار ارزان و مقرون به صرفه است و به صورت ساعتی داده می شود و یکی از معتبر ترین شرکت ها برای اجاره ماشین با راننده در تهران است کافی است با کارشناسان مجرب ما در این زمینه در ارتباط باشید و از شرایط دریافت رنت خودرو سفیر رنت اطلاعات کسب کنید

چگونگی کرایه کردن خودروها در سفیر رنت و چگونگی اجاره ماشین بدون راننده؟

اگر به دنبال اجاره ماشین با راننده ای مجرب هستید ما به شما ضمانت کامل در همه ی این زمینه ها را خواهیم داد . کافی است که به ما اعتماد کنید علاوه بر آن ماشین های ما دارای تمام آپشن ها مورد نیاز شما هست از تهویه و گرمکن گرفته تا سانروف و سنسور نور و ... می باشد.

 

 

 

 

سوشیال های ما

  • اینستاگرام اینستاگرام
  • کلوب کلوب
  • تلگرام تلگرام
  • فیس بوک فیس بوک
  • توئیتر توئیتر